background
logotype

Usługi dla firm

 

 

 

Oferujemy profesjonalne prowadzenie fanpage w mediach społecznościowych na jasnych zasadach. Konto na Facebooku, Twitterze czy Instagram jest niedrogą i bardzo efektywną formą promocji firmy i marki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności, które pozwalają nam obsługiwać firmowe konta FB na wysokim poziomie. Obsługa i prowadzenie fanpage pomaga osiągać cele związane z marketingiem internetowym.

Cena obsługi social media

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się zapewnić najlepsze warunki współpracy, a przede wszystkim wysoką jakość obsługi. Pakiety cenowe przedstawione powyżej należy traktować poglądowo, ponieważ każde zlecenie jest inne i wymaga dedykowanej formy współpracy. Obsługa social media realizowana w Kampanie SEO zawiera szereg elementów, z których najważniejsze to:

  • Utworzenie fanpage - Pierwsze i podstawowe zadanie realizowane na początku współpracy. Zaprojektujemy lub odświeżymy profil firmowy aby wyglądał profesjonalnie i aktualnie.
  • Unikalne projekty graficzne - Nasz dział graficzny zadba o to, żeby każdy nowy post był atrakcyjny i przejrzysty. Dodanie ilustracji pomaga w dotarciu do szerszego grona odbiorców.
  • Publikacja postów - Posty publikowane są systematycznie w równych odstępach czasu, aby zapewnić lepszy kontakt z klientami i pomaga osiągać cele związane z marketingiem internetowym.
  • Obsługa płatnych kampanii - Facebook udostępnia rozbudowany moduł pozwalający na realizację płatnych kampanii reklamowych, których celem jest dotarcie do większego grona odbiorców.
  • Zaawansowane kampanie reklamowe - Możliwe jest zastosowanie wielu rodzajów kampanii ukierunkowanych na sprzedaż lub promocję marki, w tym również kampanie produktowe, remarketing.

PULS GMINY LIPIEC 2020

2020  ARTomi - projekty graficzne   globbersthemes joomla templates